19° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöl’de korkutan yangın !

İnegöl’ün kırsal Maden mahallesinde ormanlık alanda bulunan ahılda yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle alevler 200 metre kare genişliğindeki ahılın heryerine sıçradı.
3. Sayfa - Ocak 24, 2021 11:48 pm A A

Yangın saat 21.00 sıralarında kırsal Maden mahallesinin ormanlık alanında 3 ay önce inşa edilen küçükbaş hayvan ahılın da henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Alevleri fark eden mahalle sakinleri durumu İnegöl İtfaiyesine ve Jandarma komutanlığı ekiplerine bildirdi.
Yangın yerine 4 araç ve 10 itfaiye eri sevk edildi.
Ormanlık alandaki engebeli arazi nedeniyle araçlarla girmekte zorluk çeken itfaiye ekipleri, alevlere müdahale ederek 1 saatte söndürdüler. Yangın sonucu ahı kullanılamaz hale geldi.
Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5920 kez okundu.
3. Sayfa - 11:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmeğe yapılan zam iptal edildi !
  Ankara’dan ekmeğe yapılan zammın iptal edildiği bilgisi geldi.
 • 02
  İnesmek Butik Törenle Açıldı
  İnegöl Belediyesi’nin aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen bayanların el emeği göz nuru ürünlerini satışara sunarak kazanca dönüştürdüğü İnesmek Butik, Beşinci Mevsim Kültür Merkezinde düzenlenen törenle açıldı.
 • 03
  İnegöl Kültürlerin Merkezi
  İnegöl Belediyesi, bugüne kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış İnegöl’ün saklı kalmış değerlerini ortaya çıkarmak adına 91 kırsal mahalle ve 4 beldeden dönüşmüş mahalleye yönelik saha araştırmasının startını bir süre önce vermişti.
 • 04
  Minik meleklerin yüzü artık daha fazla gülecek !
  Covid-19 pandemi sürecinde yaşanan kısıtlamalardan diğer vatandaşlardan daha fazla etkilenen özel gereksinimli çocuklar ve aileleri, sürecin sıkıntılarını Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal ve psikolojik destekleriyle aşıyor. Proje kapsamında minikler hem sağlık hizmeti alıyor hem de eğlenceli vakit geçirme imkanı buluyor.
 • 05
  Akıllı şehir Bursa için önemli adım !
  Bursa’yı daha iyi bir geleceğe taşıyacak projelerde ‘akıllı şehircilik’ yatırımlarına ağırlık veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de akıllı ulaşım sistemleri alanında çalışan tüm kesimleri bir araya getirerek bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlayan Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği’ne üye oldu.