Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İNEGÖL’DE KRİPTO PARA İLE SATIŞLARA BAŞLADI

İnegöl’de sandalye üretimi yapan Ramiz Coşkun, katılmış olduğu MODEF Fuarı’nda kripto paralar ile ürün satmaya başladı.
EKONOMİ - Nisan 5, 2021 9:46 pm A A

Küresel piyasa şartlarına uyum sağlamak için böyle bir adım attığını belirten Coşkun, “Bizim fuara ilk katılışımız değil. Global piyasada kripto paraya talep olduğunu gördük. Bizler de dedik ki neden ürünlerimizi bu şekilde satmayalım.  Tabi yine normal TL, Dolar ve Euro olarak da satışlarımız devam ediyor. Biz bu konuyu ileriye dönük adım olarak görüyoruz. Müşterilerimizin ve esnafların da bize tepkisi olumlu oldu” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2830 kez okundu.
EKONOMİ - 9:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 02
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 03
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.
 • 04
  10 kat arttı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da il sağlık yöneticileriyle salgın sürecini değerlendirdiklerini vurgulayarak, Mart başına göre vaka sayılarında 10 kat artış gördüklerini duyurdu.
 • 05
  İş arayanlara müjdeli haber !
  Dünya e-Ticaret’inin devi Amazon, Türkiye’deki operasyonunu genişletme kararı aldı. Şirket, Gebze’de operasyon merkezi kurulması için Ceva Logistics ile anlaşmaya vardı.