21° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

İnegöl’de operasyon!

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti yapan çeteye operasyon düzenledi.
3. Sayfa - Ağustos 14, 2020 9:24 pm A A

Bursa İl Jandarma Komutanlığınca 12 Agustos 2020 tarihinde Uyuşturucu Madde Ticareti ile mücadele alanında İnegöl ilçesinde yürütülen faaliyet kapsamında; İnegöl Sulh Ceza Hakimliginden alınan arama kararına istinaden *İnegöl İlçe J.K.lığı(Yenice J.Krk.K.lığı, Mrk.J.Krk.K.lığı Kurşunlu J.Krk.K.lığı)5. Jasat Timi ve KOM Şube Müdürlüğü* ile birlikte Uyusturucu Ticareti yapan şahıslara yönelik 3 farklı adreste yapılan arama sonucunda;

*1. 2 adet pompalı av tüfeği*
*2. 2 adet otomatik av tüfeği*
*3. 1 adet kurusıkı tabanca*
*4. 2 gr esrar*
*5. 1 gr bonzai*
*6. 7 adet uyusturucu kullanma aparatı*
ele geçirilmiştir. Yapılan faaliyet sonucunda İ.Y.(Bursa Açık Ceza İnfaz Kurumundan 25.07.2020-30.09.2020 tarihleri arasında izine çık) , K.D ve Y.D isimli şahıslar yakalanmış olup şahıslar hakkında Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak ya da uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak (TCK 191) ve 2521 SKM sucundan tahkikat yapılarak şahıslar serbest bırakıldı.


Bu haber 4430 kez okundu.
3. Sayfa - 9:24 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.