seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’de oynanan maçta skandal iddiası !

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tavşanlı Linyitspor’un, 22 Nisan’a Tekirdağspor’a 2-1 kaybettiği play-off maçına, rakip takımın cezalı oyuncu oynatması nedeniyle itirazda bulunduğu öğrenildi.
GENEL - Nisan 24, 2022 6:15 pm A A
Linyitspor, Tekirdağspor’un, 1 maç cezalı olan Suat Vatansever’in kendilerine karşı oynatıldığı gerekçesiyle TFF’ye başvuruda bulundu. Nitekim 22 Nisan tarihli AFDK kararında oyuncunun 20 Nisan’da oynanan Ayvalıkgücü maçında sportmenliğe aykırı harekette bulunması nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı madde 36/1-a uyarınca 1 resmi müsabakadan men cezası aldığı, oyuncunun da 21 Nisan’dan itibaren tedbirli olduğu belirtilmekte.

Kırmızı kart görmemişti
TFF kayıtlarına göre Suat Vatansever’in Ayvalıkgücü maçında kırmızısı yok. Bu da oyuncunun hakem raporuna göre disipline verilmiş olduğunu göstermekte. Ceza kararını muhtemelen maçtan sonra öğrenen Tekirdağspor’a tedbir kararının, Linyitspor karşılaşmasından önce tebliğ edilip edilmediği, olayda bir ihmal bulunup bulunmadığı konusunda taraflardan henüz bir açıklama yapılmadı.
Penaltı atmak için karşılaşabilirler
Eğer Tekirdağspor kusurlu bulunursa kurallara göre maç 3-0 Linyitspor lehine tescil edilecek. Bu durumda Linyitspor ve Ayvalıkgücü’nün puanları eşitlenecek ve kazananı belirlemek için takımlar tarafsız bir merkezde penaltı atışları yapacak.

Haber: Mustafa Seçilir


Bu haber 490 kez okundu.
GENEL - 6:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ