15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl’de park halindeki araç alev aldı

Öğretmenevi’nin yan kısmında park halindeki araç motor kısmından alev aldı.
3. Sayfa - Aralık 10, 2019 8:04 pm A A

Olay öğretmen evinin yan kısmında bulunan otopark alanında meydana geldi.

Sırrı D.’ye ait 16 J 3494 plakalı otomobil elektrik tesisatının kısa devre yapması sonucu motor kısmından alev aldı.

Aracın alev aldığını gören vatandaşlar durumu İtfaiye Ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevleri büyümeden söndürdü. Meydana gelen yangın sonrası araç kullanılmaz hale geldi.

Yangın ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1980 kez okundu.
3. Sayfa - 8:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.