20° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

İnegöl’de Pozitif Vaka Sayısı Artıyor

Çin’de başladıktan sonra Avrupa ve ABD başta olmak üzere dünyanın tamamına yayılarak salgın bir hastalık haline dönüşen Covid-19 Koronavirüsü pozitif sayısı İnegöl’de 7 ye yükseldi.
3. Sayfa - Nisan 2, 2020 8:28 pm A A

Alınan onca önlem yapılan aralıksız çağrılara rağmen İnegöl’de  4 olan pozitif sayısı bugün 7’ye yükseldi.

Son gelen haberlerle birlikte 4 olan pozitif vaka sayısı bugün 3 kişi daha artarak 7 oldu.

Son gelen bilgilerle beraber İnegöl’de virüsün başladığı ilk günden itibaren 7 pozitif vaka ve 1 ölüm gerçekleşmiş oldu.


Bu haber 1620 kez okundu.
3. Sayfa - 8:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarımda hedef akıllı üretim
  Bursa’nın marka değerini kültür ve turizmde olduğu gibi tarımda da artırmak istediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ekilebilir alanlarda akıllı üretim ve hassas tarım uygulamalarını yaygınlaştırmak için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
 • 02
  Kritik uyarı !
  Uzmanlar uyardı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi’nin Normalde  mayısın ortalarında görülmeye başlarken, bu yıl nisanın sonlarında başladı. Geçmiş 2-3 yıla göre vaka sayısında da bir miktar artış var.
 • 03
  Çarşıda Yüzler Gülüyor !
  Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayı sonlarında dükkanlarını kapatan çarşı esnafı, yeni sosyal hayat kuralları kapsamında Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.
 • 04
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama Geldi !
  Bursa Valiliği yeni il hıfzısıhha kurulu kararlarını açıkladı.
 • 05
  İnegöl’lü Galerici Bursa’da Öldürüldü !
  İnegöl’de Galericilik yapan Hayrullah Yücel Çalışmaz Bursa’da otomobiliyle seyir halindeyken yanında bulunan ve kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
şanlıurfa araç kiralama