Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl’de sıkı denetim!

Meclis Başkanı Mustafa Şentop İnegöl’e geliyor. İnegöl’de yoğun güvenlik önlemleri alındı.
GENEL - Aralık 6, 2019 1:02 pm A A

Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı Mustafa Şentop’un katılımıyla resmi açılışı yapılacak olan Hacı Yusuf Şahin Cami’nde ve cami çevresinde polis ve askerler yoğun güvenlik önlemleri alıyor.

Özellikle çevre yolunda başlayan güvenlik önlemleri cami çevresinde polis ve askerlerin sıkı denetimiyle sürüyor.

Camiye girmek isteyen kişiler polisler tarafından didik didik aranıyor. Ayrıca cami çevresindeki evlerin çatısında ve cami minaresinde keskin nişancı askerler nöbet bekliyor.

Meclis Başkanı Şentop ise Cuma namazı ardından Hacı Yusuf Şahin Cami’nin açılışını gerçekleştirecek.

 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2070 kez okundu.
GENEL - 1:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.