17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’de Son Durum Ne ?

İnegöl’de virüs’ün ilk etkili olmaya başladığı tarihten itibaren vaka sayıları 100 dolayında seyretmişti.
GENEL - Mayıs 15, 2020 10:58 pm A A

Türkiye geneli vaka sayılarında düşüş sürerken İnegöl’de vaka sayısında artış gözlendi. Hastane kaynaklarından edinilen bilgilere göre , şuan yoğun bakım ünitesinde 1 entübe hastanın tedavisi devam ediyor.

Hastanede tedavi gören hasta sayısı ise 9 .Toplam İnegöl’de evinde ve hastanede karantina ve gözlem altında tutulan hasta sayısı ise 153.

Öte yandan inegöl’ün en riskli bölgesi ise Huzur mahallesi ile Mesudiye mahallesi . Bu mahalleri Yeniceköy, Akhisar, Alanyurt, Burhaniye mahalleri takip ediyor. Yetkililer özellikle vatandaşların sosyal mesafeye dikkat etmeleri ve maskesiz kimsenin çıkmamasını isterken toplu iftarların yapılmaması çağrısında bulundular.


Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 10:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.