16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöl’de uyuşturucu operasyonu !

İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelendikleri 4 şahsı yakalayarak 420 gram uyuşturcu madde ele geçirdi.
3. Sayfa - Haziran 11, 2021 9:12 am A A

Yenice Mahallesi Kel Mehmet Sokak üzerinde devriye atan ekipler, Yiğit E. Cemil A., Baran Altan S. Ve Berkay T. isimli şahıslardan şüphelendi. Polisleri gören 4 şahıs kaçmaya başladı. Ekipler şahısları yakalayıp üzerlerinde arama yapınca 420 gram sentetik Kannobinoid uyuşturucu madde ele geçirdi.

Üzerlerinde suç unsuruyla yakalanan şahıslar gözaltına alındı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 10 kez okundu.
3. Sayfa - 9:12 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de uyuşturucu operasyonu !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelendikleri 4 şahsı yakalayarak 420 gram uyuşturcu madde ele geçirdi.
 • 02
  MEHMET NURİ MEMİŞ YENİ BAŞKAN OLDU !
  İnegöl Din Görevlileri Yardımlaşma Derneğinin Olağan Genel Kurul Toplantısında, başkanlığa İshakpaşa Cami imam hatibi Mehmet Nuri Memiş seçildi.
 • 03
  Bakan açıkladı yarın başlıyor !
  Bakan Koca, “Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin.” dedi.
 • 04
  İnegöl’de büyük vurgun !
  Son günlerde gündemden düşmeyen Bitcoin dolandırıcılığına bir yenisi daha eklendi. İnegöl’den de aralarında doktorlar ve mobilyacılarında olduğu yüzlerce kişi paralarını dolandırıcılara kaptırdı.
 • 05
  İnegöl’de İlk Ekinezya Ekimi Gerçekleşti !
  Tarım Şehri İnegöl’de dünyanın bilinen en şifalı bitkilerinden biri olan Ekinezyanın ekimi de başladı. İnegöl Belediyesi, Tekke Mahallesinde deneme ekimi için gönüllü 3 çiftçiye 30 bin fide desteği sağladı. 7000 m2’lik alanda ekinezya ekimleri yapıldı. Hasadın ise 50 gün sonra başlaması hedefleniyor.