İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Aralık 18:33 İnegöllüler dikkat sarı uyarı yapıldı !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

İnegöl’de yeni haftada hava nasıl olacak ?

Giriş : 23.10.2023 11:09 - Güncellenme : 23.10.2023 11:09

Meteoroloji İnegöl için hava tahmin raporunu yayınladı. İnegöl genelinde sabah saatlerinde sisli bir hava etkili olurken öğle saatleri ve sonrası sıcak hava etkisini gösteriyor. Öte yandan 5 günlük yeni hafta raporunda Meteoroloji’den İnegöl ıçin sıcaklık uyarısı yapıldı. İşte İnegöl için hava detayları…

Meteoroloji’nin İnegöl için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu.

Rapora göre Bugün ilçe genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava gün içinde açık ve sıcak olurken sıcaklıklar 13 dereceye kadar düşüşe geçiyor. Parçalı bulutlu ve güneşli olan hava ile birlikte sıcaklık etkisini azaltıyor. Öte yandan 5 günlük yeni hafta raporunda İnegöl için sıcaklık uyarısı yapıldı.

Yarın hava sıcaklığı gün içinde 26 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde parçalı bulutlu ve kapalı bir hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 12 derecelere kadar düşüyor.

Çarşamba  günü termometreler 25 dereceyi gösterirken kapalı ve puslu bir hava İnegöllülere merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 12 dereceye kadar düşüyor.

Perşembe gününde ise sıcaklıklar termometrede 27 dereceyi gösterirken şehir genelinde bulutlu ve açık hava bekleniyor.

Cuma parçalı bulutlu ve sıcak bir hava gün içinde etkisini gösterirken sıcaklıklar 28 dereceye kadar yükseliyor. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 15 derecelere kadar geriliyor.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER