Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöl’de zarar büyük!

İnegöl’de etkili olan sağanak yağış ve fırtına seraları vurdu. Yaklaşık iki dönümlük arazi üzerine kurulan seralar kullanılmaz hale geldi
GENEL - Ocak 27, 2021 4:41 pm A A

İnegöl’e bağlı Kıran Mahallesinde dün etkili olan sağanak ve fırtına, 2 dönümlük tarım arazisi üzerindeki kurulu seraların 1400 metrekaresini yıkıp, sebzelere de büyük oranda zarar verdi. Saatteki hızı 60 kilometreyi bulan fırtına, sera çatılarını yıkıp kaplamaları etrafa saçtı.

Yaşanan fırtınanın ardından seralarda 60 bin TL zarar olduğu öğrenildi.

GEÇEN HAFTADA ÜRÜNLER DONMUŞTU
Öte yandan geçtiğimiz hafta -20 dereceleri bulan soğuk nedeni ile birçok sebze ve meyve donmuştu

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2530 kez okundu.
GENEL - 4:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihler unutmaz !
  Tarihler zamanların unutmaz hafızalarıdır. Yaşlanmazlar, yaşanan zamanları hatırlayan kim varsa onların adına illede hüzünleri saklarlar. Çıkarırlar her aynı günün takvimin yaprağında bir emanetin bohçasını gözyaşları ile açar, içinde zamanları aşan kederleri sunarlar.
 • 02
  İnegöl Belediyesi o yarışmayı iptal etti !
  İnegöl Belediyesi tarafından bu akşam düzenlenecek olan online bilgi yarışması, hayalet kullanıcılar tarafından girilip manipüle edilince iptal edildi.
 • 03
  İnegöl’de engelsiz dayanışma !
  İnegöl Hastane Derneği tarafından, ‘Engelsiz Dayanışma’ isimli yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.
 • 04
  BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ; “ASILSIZDIR”
  Milli Eğitim Bakanlığı’nın imza ve logosu kullanılarak sosyal medyada dolaşıma sokulan sahte bir genelgede bu yıl üniversite sınavına girecek gençler hakkındaki bölüm öğrenciler arasında tedirginliğe sebep oldu.
 • 05
  Hakan Taşıyan donör arıyor !
  Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48) sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyor.