seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

İnegöl’de zor anlar yaşadı !

İnegöl’ün en dar sokaklarından biri olan Sadık Zade Sokağa giriş yapan gıda yüklü bir kamyon çevredeki esnaflara zor anlar yaşattı.
3. Sayfa - Aralık 21, 2021 2:10 pm A A

Alınan bilgiye göre, olay Cuma Mahallesi Sadık Zade Sokak üzerinde meydana geldi. İnegöl’ün en dar sokaklarından biri olan Sadık Zade Sokak girişi geceleri kapanla kapatılsa da gündüzleri esnafların sorun yaşamaması adına kapanlar indiriliyor. Sokak girişinde geniş ve yüksek araçlar giremez tabelası bulunmasına rağmen bugün öğlen saatlerinde gıda yüklü bir kamyon sokağa giriş yaptı. Sokakta ilerleyen sürücü sokağın daralmasıyla çevredeki binalara ve esnafların tabelalarına çarparak ilerlemek istedi. Esnaf tarafından durdurulan sürücü, çevredekiler tarafından kontrollü bir şekilde sokaktan çıkarıldı. Kamyon sokaktan çıkana kadar hem sürücü hem de çevredeki esnaflar zor anlar yaşadı.
VATANDAŞ TEPKİLİ
Sokak dar olduğu için geçmişte sokağın girişine belediye tarafından kapanıp açılabilen kapanlar yerleştirildi. Kapanlar geceleri kapatılıyor, gündüzleri ise çevredeki esnaf sıkıntı yaşamasın diye açılıyor. Ancak kapanlar çoğu zaman açık kalıyor. Uzun ve geniş araçlar sokağa girdiği zaman ise çevredeki vatandaşların iddiasına göre apartmanlara ve tabelalara çarparak ilerliyor. Özellikle gece saatlerinde kapanlar kapalı olmuyorsa çevrede ikamet eden vatandaşlar gürültü sesiyle uyanıyor.

resim yükle

Bu haber 640 kez okundu.
3. Sayfa - 2:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ