15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

İNEGÖL’DEKİ İLK STARBUCKS İNEGÖL AVM’DE AÇILDI

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, pandemi sonrası normalleşme döneminde önemli bir markayı bünyesine kattı. Sadece kahveyi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunan, dünyanın sayılı kahve zincirlerinden Starbucks, İnegöl’deki ilk mağazasını İnegöl AVM’de açtı.
EKONOMİ - Temmuz 7, 2020 11:53 am A A

Geniş marka karmasıyla alışveriş ve sosyal yaşamın kalbi İnegöl AVM, normalleşme dönemiyle birlikte global bir markayı daha bünyesine kattı.

Dünyanın farklı bölgelerinden getirdiği kahveleri özel bir deneyimle sunan, önde gelen kahve zincirlerinden Starbucks, İnegöl’deki ilk mağazasını İnegöl AVM’de açtı. Misafirlerini sevdikleri markalarla buluşturan İnegöl AVM, bu açılış ile ziyaretçilerine nefis kahvelerle birlikte kendilerini rahat hissedecekleri, işleri ve evlerinden sonra üçüncü adresleri olarak görebilecekleri bir ortamı da sunuyor.

Hem bölge ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM’de normalleşme süreci titizlikle devam ediyor. Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla ulaştığı İnegöl AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Ticaret Bakanlığı’nın girişimleriyle, Bursa Valiliği bünyesinde oluşturulan ve çeşitli birimlerinin katıldığı komisyon tarafından her hafta gerçekleştirilen tüm değerlendirme ve denetimleri başarıyla tamamlıyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.


Bu haber 2150 kez okundu.
EKONOMİ - 11:53 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöllüler dikkat !
  Meteoroloji, İnegöl için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Yağışın yarın ve çarşamba günü etkili olacağı belirtildi.
 • 02
  Korkutan ceset şoku!
  Antalya’da ormanlık alanda çıkan küçük çaplı yangının söndürülmesinin ardından, alevlerin çıkış noktasında bulunan yanmış erkek cesedinin CHP Döşemealtı eski İlçe Başkanı Hasan Haluk Yalçın’a (53) ait olduğu belirlendi.
 • 03
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama yürekleri dağladı.
 • 04
  Gerekirse Kardeşlerimizle Şehadete Yürürüz !
  MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına karşı haince ve hunharca yapmış olduğu saldırısına karşılık yazılı bir açıklama yaptı.
 • 05
  Altın fiyatları düşecek mi , artacak mı ?
  Altın fiyatları yeniden yükselişe geçti. Dolar ve altının ons fiyatında yaşanan yükseliş altın fiyatlarını 13 lira birden artırdı. Peki altın bundan sonra düşer mi, çıkar mı?