Sisli
 • EURO 6.47
 • DOLAR 5.80

İnegöl’deki Toplu Taşımaya Zam

Bursa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi, toplu taşıma ücret tarifesinin Bursa Büyükşehir İlçelerinde artırılmasına karar verdi.
Manşet Haber - Temmuz 31, 2019 2:50 pm A A

UKOME tarafında alınan karar İNULAŞ tarafından uygulamaya konulacak. En son 2017 yılında uygulamaya geçilen zamlı tarifeden sonra geçen 21 aylık Zamanın ardından İnegöl Ulaşım A.Ş.’nin (İNULAŞ) toplu taşıma hizmeti verdiği şehir içi güzergahlardaki ücret tarifesinin yeniden düzenlenmesi maliyetlerin artması açısından kaçınılmaz oldu yeni uygulanacak tarifeler 2.40 Tl olan Tam 2.75 olarak 1.50 olan öğrenci binişleri 1.65 olarak güncellendi %12 oranında zam yapıldı 26 Temmuz’da alınan UKOME kararı 1 Ağustos’da uygulamaya geçilecek

Bu haber 3240 kez okundu.
Manşet Haber - 2:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kent Konseyinden İyilik Hareketi
  İnegöl Kent konseyi iyilik hareketi çalışma grubu insanlara dokunmaya devam ediyor.
 • 02
  Binlerce kredi kartı bilgileri çalındı!
  İnternet üzerinden teknoloji ve ekonomi özelinde yayın yapan ZDNet, 455 binden fazla kredi kartı bilgisinin çalındığını ve şu anda satıldığını duyurdu. Türklerin kredi kartlarının Joker’s Stash isimli “En büyük kart mağazası”nda satıldığı belirtildi.
 • 03
  Cinkarataş ailesinin acı günü
  İnegöl basın camiasının kurucularından Dursun Cinkarataş hayatını kaybetti.
 • 04
  Bursa’da feci kaza!
  Bursa’da yaşanan olayda otomobil ile motosikletin kafa kafaya çarpışmasıyla motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 05
  İnegöl’de mahalle sokağa döküldü
  İnegöl’de son günlerde sıkça rastlanan asılsız yangın ihbarına bu gece yenisi daha eklendi. Orhaniye Mahallesi’nde yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gittiğinde asılsız ihbarla karşılaştı.