17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

İnegöl’deki vahşi cinayetle ilgili flaş gelişme !

İnegöl’de eşi Bircan Doğan’ı (29) temizlik görevlisi olarak çalıştığı okulda bıçaklanarak öldüren Atalay Doğan’ın (30) yargılandığı davada sona yaklaşıldı. Bugün gerçekleştirilen duruşma sonrasında acılı anne konuşarak, “Müebbet istiyorum” dedi.
3. Sayfa - Mayıs 25, 2022 6:43 pm A A

Bugün İnegöl 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleştirilen duruşma, sanığın cezai ehliyetiyle ilgili raporun gelmemesi nedeniyle 6 Temmuz’a ertelendi. Duruşma sonrasında açıklama yapan Bircan Doğan’ın avukatı Mehmet Yılmaz “Bugünkü duruşmada sanığın cezai ehliyetiyle ilgili adli tıp raporu bekleniyor. Onunla ilgili rapor halen gelmedi. 6 Temmuz tarihindeki duruşmada dosya inşallah karara bağlanacak ve mahkeme hükmünü açıklayacak” dedi.

ARTIK ADALET YERİNİ BULSUN
CHP Kadın Kolları Başkanı Zarife Canalp; “Ülkemizin yarası kadın cinayetleri. Yine bir kadın cinayetiyle ilgili bir duruşmadayız. Annemiz çok üzgün. Dilerim son duruşmadan müebbet kararı çıkar. Bu aile 1 yıldır her duruşmada üzülüyor. Allah sabır versin. Artık adalet yerini bulsun” ifadelerini kullandı.

ACILI AİLE MÜEBBET İSTİYOR
Bircan Doğan’ın acılı annesi Emine Günay ise, “Benim yavrum toprağın altında fakat katil yiyor içiyor nefes alıyor. Ben adalet bekliyorum, ağırlaştırılmış müebbet kararı çıkmasını istiyorum” şeklinde konuştu.

kemeravm.gif

Bu haber 650 kez okundu.
3. Sayfa - 6:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.