seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöl’e ihanet etmeyin !

İnegöl’de yeni yapılması planlanan hükümet konağının yeri ile alakalı tartışmalar devam ederken siyasetin fikir ayrılığı yaşadığı öğrenildi.
GENEL - Ekim 26, 2021 8:10 pm A A

FUTBOL SAHASINI VEKİL GÜREL İSTEDİ
İnegöl’de hükümet konağının yıkılmasının ardından yeni binanın nereye yapılmasıyla alakalı tartışmalar alevlenmeye devam ediyor. Kulislere yansıyan bazı haberlerde, Ak Parti Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in çalışmalarıyla yeni binanın Dörtçelik Endüstri Meslek Lisesi Bahçesinde bulunan futbol sahasında yapılacağı ifade edildi. Vekil Gürel’in, hükümet konağının bu bölgede yapılması için Ankara’da görüşmeler yaptığı aktarıldı.

VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ
Yer seçimiyle alakalı kamuoyunda tartışmalar devam ederken Belediye Başkanı Alper Taban ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un bu bölgeye sıcak bakmadığı öğrenildi. Kamuoyunda oluşan tepkilerde ise, ‘O bölgeye inşa edilecek hükümet konağının İnegöl’e yapılacak ihanet olduğu” söylendi. Vatandaşlar, şehrin belli bir alana sıkıştığını ve İnegöl merkezinde yeşil alanların gittikçe azaldığını ifade etti. Bazı vatandaşlar sosyal medya paylaşımlarıyla binanın bu bölgede yapılmasını sert dille eleştirdi.

TABAN VE DURMUŞ BAŞKA YERLERİ İŞARET EDİYOR
Başkan Taban ve Mustafa Durmuş’un da yer seçiminin değişimiyle ilgili çalışmalar yürüttüğü kulislere sızan bilgiler arasında yer aldı. Tercihlerinin ise Bursa-Ankara karayolu üzerinde bulunan şehir parkı veya etrafındaki bölge olduğu belirtildi.

MUHALEFET DE TEPKİLİ
Öte yandan konu ile alakalı daha önceden görüş bildiren; Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti, Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi de yapılacak binanın şehrin merkezinden çıkartılması gerektiğini belirtmişti. Özellikle trafik problemine dikkat çeken muhalefet partileri, şehrin çok uzağında olmayacak ama trafik ile yoğunluğu da artırmayacak bölgeleri işaret etmişti.

resim yükle

Bu haber 1140 kez okundu.
GENEL - 8:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.