seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’e yeni vergi dairesi geliyor !

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, “İhracatçılarımızın ve sanayicilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili cevap verilmesi amacıyla kurulacak yeni “İhtisas Vergi Dairesi” şehrimize hayırlı olsun” dedi.
GENEL - Nisan 4, 2022 11:12 pm A A

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, İnegöl’e “İhtisas Vergi Dairesi” kazandırılacağını duyurdu.

Konu ile alakalı açıklama yapan Durmuş şu ifadeleri kullandı;
“Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinasyonundan sorumlu Bursa Milletvekilimiz Ahmet Kılıç aracılığı ile talep ettiğimiz “İhtisas Vergi Dairesi” için kurulum çalışmaları Hazine ve Maliye Bakanımız Nurettin Nebati’nin talimatları ile başlamıştır. Türkiye genelindeki ticari potansiyeli yüksek, ihracatçı ve mükellef sayısı oldukça fazla olan İnegölümüz, Sanayisi ile Türkiye genelindeki iller arasında ilk 20 arasında yer almaktadır. İhracatçılarımızın ve sanayicilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili cevap verilmesi amacıyla kurulacak yeni “İhtisas Vergi Dairesi” şehrimize hayırlı olsun. İl Başkanımız Davut Gürkan başta olmak şehrimiz için canla başla çalışan tüm milletvekillerimize teşekkür ediyorum.”


Bu haber 380 kez okundu.
GENEL - 11:12 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.