seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöllü Başkanlardan destek istedi !

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu’nun yaklaşan kongresi öncesinde İnegöl’de toplantı düzenleyen başkan adayı Sedat Topaloğlu büyük bir ilgiyle karşılandı.
GENEL - Ekim 24, 2021 6:19 pm A A

Toplantıda İnegöl’deki amatör kulüp başkanları, yöneticileri ve İnegölspor Başkanı da yer aldı.

Adaylığını ve hazırlıklarını değerlendiren Topaloğlu, ‘Amatör kulüplerin sorunlarını ve isteklerinin neler olduğunu biliyoruz. Bursa’ya yeni heyecanlar katacak ve büyük hedeflere koşacak projelerle yola çıktıklarını söyledi

Topaloğlu, ‘Hepimizin muzdarip olduğu adaletsizlik, saygısızlık ve şeffaflığa kapalı anlayışlara, uygulamalara hayır diyerek bir yola çıkıyoruz. Bu yolun sonunda; Her kulübe eşit ve adil olacağımızı, tüm amatör futbol kulüplerine açık ve şeffaf olacağımızı bilmenizi isteriz. Haksızlık ve adaletsizliği ortadan kaldıracağımız bu yolun sonunda, her bir kulüp temsilcisi arkadaşlarımızın, saygınlığını nasıl ortaya koyacağımızı herkes görecek’ dedi.

Daha sonra söz alan Celal Şahin Selamlama konuşmasında ” Tüm katılan takım başkanlarımıza ve değerli yöneticilerimize davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde yakından tanıdığım ve inandığım Başkan Adayı Sedat Topaloğlu listesinde yer alacağını .Temiz ve şeffaf bir İnegöl ve Bursa Futbolu için çalışacağına söz veriyorum” dedi.

 

resim yükle

Bu haber 700 kez okundu.
GENEL - 6:19 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.