25° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöllü genç Cumhurbaşkanı ile görüştü !

İnegöl’de ikamet eden ve Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisiyle gündeme gelen Bedensel Engelli Emir Gürtürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüntülü görüştü.
GENEL - Haziran 9, 2021 6:00 pm A A

Huzur Mahallesi’nde ikamet eden bedensel engelli Emir Gürtürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini her ortamda dile getirmesiyle dikkatlerkden kaçmadı. Ak Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, geçtiğimiz aylarda Emir Gürtürk’ün evine giderek ziyaret etti. Gürtürk, ziyaret esnasında Gürel’den Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefon görüşmesi yapmak istediğini ifade etti. Ankara’da konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açan Gürel olumlu cevap aldı ve Emir Gürtürk’ü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bugün görüntülü görüştürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme esnasında, ‘Bursa’ya gelişimde inşallah Vildan ablan beni sana götürür” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 6:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  173 Fidan Toprakla Buluştu !
  İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle’de 5 ayrı noktada toplam 5 bin 575 m2 alan üzerinde koruluklar, çocuk oyun alanları, fitness alanları, semt sahası ve otoparkların yer aldığı bir yaşam alanı inşa ediyor. Yapım çalışmaları süren alanda, bugün 173 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
 • 02
  MEMLEKET PARTİSİ İNEGÖL İLÇE BAŞKANI YASEMİN SOYDAN OLDU !
  Muharrem İnce’nin kurmuş olduğu Memleket Partisi’nin İnegöl İlçe Başkanlığına Yasemin Soydan atandı.
 • 03
  “İslam, şehir ve medeniyet”
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen kişisel gelişim ve farkındalık yaratma eğitimleri kapsamında personele “İslam, şehir ve medeniyet” konulu eğitim verildi.
 • 04
  İnegöl’de kanlı hesaplaşma !
  Metal Sanayide meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.
 • 05
  3 aracın karıştığı kaza kamerada; 3 yaralı !
  Mahmudiye mahallesinde meydana gelen kazada 2 hafif ticari araç çarpışarak, motosikletliye çarpıştılar; 3 sürücü yaralandı. Kaza anı bir işyeri güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı yansıdı.