23° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöllü gencin ölümü ile ilgili flaş gelişme 1

İnegöllü gencin öldürülmesi ile ilgili 1 kişi tutuklandı.
3. Sayfa - Mayıs 4, 2021 6:42 pm A A

Kestel’de park halindeki araçta çürümüş cesedi bulunan 32 yaşındaki İnegöllü Sinan Sönmez’i kız meselesi yüzünden boğarak öldürdüğü öne sürülen Rus uyruklu Neriman Sarvarov tutuklandı. Adliyeye sevk edilen biri bayan 4 kişi ise serbest bırakıldı.

 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 10 kez okundu.
3. Sayfa - 6:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöllü gencin ölümü ile ilgili flaş gelişme 1
  İnegöllü gencin öldürülmesi ile ilgili 1 kişi tutuklandı.
 • 02
  TAM KAPANMA 1 HAFTA UZAYABİLİR!
  Türkiye’de 17 Mayıs günü saat 05.00’da bitecek olan tam kapanma sürecinin ardından 19 Mayıs (Çarşamba) günü resmi tatil olması nedeniyle tam kapanmanın 1 hafta daha uzaması gündeme geldi.
 • 03
  PAZARLARLA İLGİLİ FLAŞ GELİŞME !
  17 günlük tam kapanma sürecinde yasaktan muaf yerler listesinde bulunmayan semt pazarları için flaş bir gelişme yaşandı. İnegöl Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Vehbi Durgut cumartesi günü pazarların kurulacağını söyledi.
 • 04
  Yeni Hayvan Pazarına Ulaşım İçin Yollar Açılıyor
  Alibeyköy Mahallesi bölgesinde yapımı süren yeni hayvan pazarı için ulaşım alternatiflerini arttırmak isteyen İnegöl Belediyesi, Ortaköy yolu üzerinden doğrudan Ahmet Türkel Çevre Yoluna bağlanan yeni bir aks oluşturmak için çalışmalara başladı. 1,5 km’lik kısmında malzeme serimi tamamlanan yeni yolda, devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi. 
 • 05
  Bakan açıkladı , yarın hesaplara yatıyor !
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, nisan ayına ilişkin Kısa Çalışma ve İşsizlik Ödeneği ödemelerinin yarın hesaplara yatırılacağını açıkladı.