18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

İnegöllü Gençler İnstagramda Patladı

Son zamanların en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram’da İnegöllü gençlerin çektiği video 670 bin tıklanmayla patlama etkisi yarattı. Türkiye’de birbirinden ilginç videolarla başlatılan akımların bir diğeri de İnegöllü gençlerden geldi. İnegöllü gençler çektiği videoyu instagramda paylaşınca 670 bin tıklanma alırken paylaşım rekoru kırdı. İŞTE O VİDEO İlgili
GENEL - Mart 13, 2018 7:34 pm A A

Son zamanların en popüler sosyal medya ağlarından biri olan Instagram’da İnegöllü gençlerin çektiği video 670 bin tıklanmayla patlama etkisi yarattı.

Türkiye’de birbirinden ilginç videolarla başlatılan akımların bir diğeri de İnegöllü gençlerden geldi. İnegöllü gençler çektiği videoyu instagramda paylaşınca 670 bin tıklanma alırken paylaşım rekoru kırdı.

İŞTE O VİDEO

Bu haber 100 kez okundu.
GENEL - 7:34 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]