Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’lü heyetten Ankara çıkarması !

İnegöllü heyet bugün Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti.
GENEL - Kasım 24, 2020 11:30 pm A A

Ziyarete İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Ak Parti Bursa Milletvekilini Vildan Yılmaz Gürel ve İnegöl Ticaret Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ katıldı.Ziyarette Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile İnegöl Mobilya İhtisas OSB genişletme ve geliştirme çalışmalarına destek sözü alınırken, Bünyesinde Mobilya Test Merkezi – Tasarım Merkezi – Ar-Ge Merkezi bulunan “Teknoloji Geliştirme Merkezi” sözü alındı.

Heyetin Kongre Merkezi ve Fuar Alanı yapımı ile ilgili istişarelerde bulunduğu açıklandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2670 kez okundu.
GENEL - 11:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.