-2° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöl’lü isme önemli görev !

Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevini yaptıktan sonra İstanbul İl yönetimine dış ilişkiler sorumlusu  görevine getirilen Melih Ecertaş’a süpriz atama yapıldı.
GENEL - Mart 31, 2020 5:39 pm A A

Bu görevlerden sonra bugün Melih Ecertaş’ın Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyeliğine atandığı bilgisine ulaşıldı.

MELİH ECERTAŞ KİMDİR?

İktisatçı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı. 1987 yılında Bursa’nın İnegöl ilçesinde doğdu. 2004 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 2009 yılında Beykent Üniversitesi İşletme ve Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılında Fulbright bursunu kazanarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde Yüksek Lisans yaptı. Şuanda Gebze Teknik Üniversitesi’nde Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

2012 yılında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. 2014 yılında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları’na İl Başkan yardımcılığı seçildi. 2015 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İstanbul İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi ile İl Başkanlığı’na seçildi.

2015 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi ile Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçildi.
29 Mayıs 2017’de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sonrası AK Parti’nin yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK) belli oldu. Bu MYK’da aynı göreve yeniden getirildi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, evli ve bir çocuk babasıdır. 2014 yılında Kurduğu Danışmanlık Şirketi’nde İnsan Kaynakları Danışmanlığı yapmaktadır.

 

 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1350 kez okundu.
GENEL - 5:39 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ