Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İNEGÖLLÜ ÖĞRENCİLER ALKIŞI HAK ETTİ!

İnegöl Spor Lisesi öğrencileri, katılmış oldukları müsabakalarda çeşitli branşlarda önemli başarılar elde ettiler.
Eğitim - Mart 1, 2021 10:11 pm A A

Konu ile alakalı İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“İlçemiz İnegöl Spor Lisesi önderliğinde Beden Eğitimi Öğretmenimiz Soner Gürler ve Mehmet Çetin koordinasyonunda atletizm branşında çekiç atmada Türkiye 2.liği,  cirit atmada Türkiye 4.lüğü, disk atmada Türkiye 6.lığı, gülle atmada Türkiye 8.liği ve Takım olarak Türkiye 5.liği elde ettiler. Öğrencilerimizi, öğrencilerimizin yetişmesinde katkısı olan veli, öğretmen ve okul idaremizi tebrik ederiz.”

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 11700 kez okundu.
Eğitim - 10:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.