14° Açık
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

İnegöllüler dikkat !

Meteoroloji İnegöl için yeni hafta hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, hafta genelinde kapalı hava hakim olurken, iki günde de yağış bekleniyor.
GENEL - Ocak 4, 2021 9:37 am A A

 

Bugün hava en yüksek 17, en düşük 8 derece.

Yarın (Salı), İnegöl’de sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Hava sıcaklığı gün içerisinde 16 dereceye kadar yükselirken gece 3 dereceye kadar düşecek.

Çarşamba ve Perşembe parçalı bulutlu ve kapalı hava ilçemizde hakim olacak. Çarşamba en yüksek sıcaklık 14, en düşük sıcaklık 3 derece. Perşembe ise en yüksek sıcaklık 16 en düşük sıcaklık 7 derece.

Cuma günü İnegöl’de yeniden yağmur etkili olacak. En yüksek sıcaklık 14 en düşük sıcaklık ise 8 derece olarak kayıtlara geçecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1620 kez okundu.
GENEL - 9:37 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Erdoğan’dan İnegöl’e müjde !
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Vahdettin Köşkü’nde, TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral Başkanlığındaki Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Konseyi Üyelerinden oluşan heyeti kabul etti.
 • 02
  Dünya’nın gözü Bursa’da !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında 2 kamera ile başlattığı ve bugün Sarıalan’ın da eklenmesiyle 109 kameraya ulaşan ‘Canlı Yayın Hizmeti’ sayesinde Bursa’nın tarihi ve turistik mekanları başta Almanya, Rusya, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 117 ülkeden izleniyor.
 • 03
  Korsan servislere ceza yağdı !
  İnegöl’de polis tarafından durdurulan minibüs, yolcu taşıma yetkisi olmadığı için trafikten menedildi. Minibüsteki 10 işçi ise başka bir araçla evlerine götürüldü.
 • 04
  Yeme İçme sektörü iflasın eşiğinde !
  Yeme içme sektöründe 35 bin işletme tamamen kapanma, 700 bin kişi işsiz kalma tehlikesiyle karşı karşıya.
 • 05
  Yıl sonuna kadar ertelendi !
  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanı kararı ile GSS ve Bağ-Kur prim borçlularının yıl sonuna kadar sağlık hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.