seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

İnegöllüler dikkat !

Meteoroloji İnegöl için 12 Ekim 2021 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı.
GENEL - Ekim 12, 2021 11:18 am A A

Buna göre, İnegöl’de hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 26 dereceye ulaşırken, öğle saatlerinden itibaren ilçe genelinde sağanak yağış yüzünü göstermeye başlayacak. Yağışla birlikte sıcaklık 9 derece birden düşerken, yağışlar yarın da devam edecek.

İnegöl’de haftanın ikinci iş gününde yağışlı bir gün etkili.

Gün içerisinde hava sıcaklığının öğle saatlerinde en yüksek 26 derece olarak ölçülmesi beklenirken, gökgürültülü sağanak yağış öğle saatlerinden itibaren ilçe genelinde yüzünü göstermeye başlayacak.

Akşam saatlerine kadar devam edecek yer yer kuvvetli sağanak yağışlarla birlikte sıcaklık gece saatlerinde ve yarın 16 dereceye kadar geriliyor.

YAĞIŞ DEVAM EDECEK

Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre İnegöl’de sağanak yağış bugün ve yarın etkili olmaya devam edecek.

Yarın için (ÇARŞAMBA) yapılan tahminlere göre, sıcaklığın 16 – 17 dereceye kadar düşmesi beklenirken, gökgürültülü sağanak yağış İnegöl genelinde etkili olmayı sürdürüyor.

PERŞEMBE günü yağış şehri terk ederken sıcaklık yeniden 25 dereceye kadar yükseliyor ve gün içerisinde parçalı bulutlu-güneşli bir gökyüzü ilçeye hakim.

CUMA günü çok bulutlu bir gökyüzünün etkili olacağı İnegöl’de termometreler en yüksek 24 dereceyi gösterecek.

CUMARTESİ günü ise sağanak yağış ilçeye geri dönerken sıcaklık ise 22 derece olarak ölçülecek.

resim yükle

Bu haber 710 kez okundu.
GENEL - 11:18 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ