Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

İnegöllüler dikkat kar tekrar geliyor !

Geçtiğimiz haftayı yoğun kar yağışı ve dondurucu soğuklarla geçiren İnegöl hafta sonunu güneşli ve yumuşak bir havada geçirecek.
GENEL - Ocak 23, 2021 12:15 pm A A

Yeni haftayla birlikte tekrar yağışlı havanın etkisi altına girecek olan İnegöl’de yağışlar haftanın ilk bölümünde yağmur olarak etkili olacak.

Çarşamba günü 10 derece birden düşecek sıcaklıkla birlikte geceleri tekrar eksili derecelerde seyredecek hava sıcaklığı perşembe günü İnegöl’e kar yağışını beraberinde getirecek.

1 Gün etkili olacak kar yağışının ardından Cuma günü ile birlikte yağışlı havanın etkisini kaybederek yerini gündüz güneşli gece ayaza bırakacağı ifade edildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1350 kez okundu.
GENEL - 12:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihler unutmaz !
  Tarihler zamanların unutmaz hafızalarıdır. Yaşlanmazlar, yaşanan zamanları hatırlayan kim varsa onların adına illede hüzünleri saklarlar. Çıkarırlar her aynı günün takvimin yaprağında bir emanetin bohçasını gözyaşları ile açar, içinde zamanları aşan kederleri sunarlar.
 • 02
  İnegöl Belediyesi o yarışmayı iptal etti !
  İnegöl Belediyesi tarafından bu akşam düzenlenecek olan online bilgi yarışması, hayalet kullanıcılar tarafından girilip manipüle edilince iptal edildi.
 • 03
  İnegöl’de engelsiz dayanışma !
  İnegöl Hastane Derneği tarafından, ‘Engelsiz Dayanışma’ isimli yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.
 • 04
  BAKANLIKTAN AÇIKLAMA GELDİ; “ASILSIZDIR”
  Milli Eğitim Bakanlığı’nın imza ve logosu kullanılarak sosyal medyada dolaşıma sokulan sahte bir genelgede bu yıl üniversite sınavına girecek gençler hakkındaki bölüm öğrenciler arasında tedirginliğe sebep oldu.
 • 05
  Hakan Taşıyan donör arıyor !
  Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan (48) sağlığına kavuşabilmek için karaciğer nakli bekliyor.