Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegöllüler dikkat ! Meteoroloji uyardı

Meteoroloji İnegöl için 28 Şubat pazar günü hava tahmin raporunu yayımladı.
GENEL - Şubat 28, 2021 10:32 am A A

İnegöl’de güneş yerini yağmura bırakıyor. İnegöl’de çiftçiler için de hafif, yer yer kuvvetli ve çok kuvvetli olmak üzere zirai don uyarısı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre, bugün İnegöl  yağmurlu, sıcaklığın ise en yüksek 7, en düşük -1 derece olması tahmin ediliyor. Ayrıca hava sıcaklığının bu gece sıfırın altında -1 dereceye kadar düşmesi beklenen İnegöl’de çiftçiler için de hafif, yer yer kuvvetli ve çok kuvvetli olmak üzere zirai don uyarısı yapıldı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1120 kez okundu.
GENEL - 10:32 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.