İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 09:18 Altın rekora doymuyor !

resim yükle resim yükle

İnegöllüler dikkat! Meteoroloji’den 5 günlük yeni rapor geldi: Sıcaklık ve sağanak yağış.

Giriş : 17.03.2023 09:04 - Güncellenme : 17.03.2023 09:04

Meteoroloji, İnegöl için 3 günlük hava tahmin raporunu yayınlarken hava sıcaklığı, yağış ve hafta sonu ile ilgili uyarılarda bulundu. İşte detaylar.

Meteorolojinin 3 günlük hava tahmin raporlarına göre İnegöl genelinde bugün etkili olmaya başlayan yağış geçişleri hafta sonuna kadar aralıklarla devam edecek.

Bugün İnegöl genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri görülürken hava sıcaklığı en yüksek 9 derece olarak ölçülecek.

Yarın sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer sağanak yağış geçişleri bekleniyor ve termometreler en yüksek 7 dereceyi ölçecek.

Pazar günü sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer yağış geçişleri etkili olacak. Termometreler ise en yüksek 9 dereceyi gösterecek.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER