Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegölspor çıkış arıyor

Son haftalarda beklenmedik puan kayıpları yaşayan İnegölspor, yarın kendi sahasında, Afjet Afyonspor’u konuk edecek.
GENEL - Kasım 30, 2019 2:51 pm A A

Yarın İlçe Stadında oynanacak olan zorlu mücadele saat 13.30’da başlayacak. Maçı Ferhan Kestanlıoğlu yönetecek. Yardımcılıklarını Uğur Erdoğan ve Serkan Gülçer yapacak.Müsabakanın 4. hakemi Alkan Parsak .

İnegölspor’da Emre Öztürk ve Ömer Faruk cezalı olduğu için kadrodaki yerini alamayacak. Rakip Afjet Afyonspor’da lige hızlı başlayan ancak ilerleyen haftalarla birlikte hedefin uzağında kalan takımlardan.

Yarın maç saatinde havanın yer yer yağmurlu olması beklenirken sıcaklığın 9 dereceler civarında olacağı tahmin ediliyor.
 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1290 kez okundu.
GENEL - 2:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.