Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

“İnegölspor forması bu kadar kolay değil”

İnegölspor Başkanı Münür Kanar ve Genel Kaptanı Semih Peşin, deplasmanda 2-1 mağlup oldukları Tarsus İdman Yurdu maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
GENEL - Kasım 25, 2019 12:38 pm A A

Başkan Münür Kanar, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi:. “Tabi üzgünüm. Bu maçı en azından berabere bitirseydik. 1-0 öndeyken maçı verdik. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla hep beraber buraya geldik. Tarsus uzak bir deplasman. Ben buradan beraberlik bekliyordum ama olmadı maalesef. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Futbolda var ama bu oyun anlayışından hiç memnun kalmadım. Biz 67’den sonra kırıldık. Çok üzgünüm. İnşallah oyuncularımız bu maçın telafisini Afyon maçında yaparlar.”

BİZE YAKIŞMAYAN BİR OYUN OYNADIK

Genel Kaptan Semih Peşin, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”Bugün bize yakışmayan bir oyun oynadık. Sahada çok kötüydük. İnegölspor forması bu kadar kolay değil. Biraz kendimize yakışan futbol oynamamız gerekiyor. Bu İnegölspor formasını alıyorsan bu kadar kolay olmamalı yani. Bu kadar kötü futbol oynanmaz. Geldiğimizden beri ilk defa bu kadar pozisyon verdik. Çok üzgünüz yani. Maç kaybedersin ama böyle maç kaybedilmez.”

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1650 kez okundu.
GENEL - 12:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Benzin ve motorine zam !
  EPGİS benzinin fiyatında 15, motorinin fiyatında ise 16 kuruşluk zam yapıldığını duyurdu. Artış, ÖTV’den karşılanacağı için pompa fiyatına yansımayacağını açıkladı.
 • 02
  Meteoroloji’den İnegöl uyarısı !
  Meteoroloji İnegöl için 20 Nisan Salı hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  İnegöl’de bisiklet çalan genç kız yakalandı !
  İnegöl’de çaldığı bisiklet ile aynı sokağa 1 gün sonra gelen şüpheli, bisiklet sahibi tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
 • 04
  Eğitimden üretime BUSMEK farkı !
  Bursa’da 2006 yılında faaliyete başlayan Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Merkezi, nitelikli iş gücünün üretime kazandırılmasıyla eğitim ve emeğin istihdama dönüştüğü önemli bir merkez haline geldi.
 • 05
  Fırsatçı firmalara ceza !
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Haksız fiyat değerlendirme kurulu tarafından incelemeye alınan 40 firmadan, maskede fahiş zam yaptığı belirlenen 24 firmaya idari para cezası uygulandığını açıkladı.