Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegölspor Yönetiminden Aktaş’a Ziyaret

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Onursal Başkan Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
Bursa Haberleri - Aralık 10, 2019 2:42 pm A A

Ziyarette konuşan Başkan Aktaş, şunları söyledi:

“İnegölspor başkanımıza ve yönetimine hoş geldiniz diyorum. Ara dönemde zor bir süreçte İnegölspor’a sahip çıktıkları için Münür Kanar başkanımıza ve yönetimine de teşekkür ediyorum. Tabi Bursaspor başta olmak üzere İnegölspor ve Karacabeyspor profesyonel liglerde Bursa’mızı temsil ediyor. Özellikle son hafta hiç yenilmeyen Manisa Futbol Kulübünü yenmeleri ve yükselen bir grafikte hareket etmeleri de İnegölspor’un başarısını ortaya koyuyor. İnegöl zaten 270 bin nüfusuyla futbolda ciddi bir altyapısı var. Ben inanıyor ve ümit ediyorum tecrubeli arkadaşlar var. Sporun içerisinden gelen arkadaşlar var. İnşallah bizimde desteklerimiz ve katkılarımız olacak. Yeter ki onlar hedefe yürüsünler. Bu arada bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada İnegölspor’a destek olmaktan geri durmayacağımızı özellikle ifade etmek istiyorum. Bir aksilik olmazsa inşallah bu haftayı da galibiyetle kapatırlarsa, ilk devre iyi bir sıralamayla bitmiş olacak. İkinci yarı niçin bir Play-Off olup taİnegölspor hedefe ulaşmasın. Olabilir ama öncelikle ilk yarıyı hayırlısıyla bitirip, muhakkak yönetim kurulu bir değerlendirme yapacaktır.  Durumu bir görecektir. Ben bu vesile ile İnegölspor’a destek çıkan sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Arkadaşlara da teşekkür ediyorum bana geldikleri için.”

 

 

Kulüp Başkanı Münür Kanar ise “Öncelikle bizi kabul ettiğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Sevgili başkanım dediğiniz gibi zorlu bir süreçte göreve geldik ve geldiğimiz günden beri 2 milyondan fazla borç ödedik. Bir yandan da sportif anlamda başarılı olmaya çalışıyoruz. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Son olarak evimizde ligin güçlü ekiplerinden Afyonspor’u mağlup ettik. Ardından da ligde mağlubiyeti olmayan ve lig lideri konumundaki Manisa takımını deplasmanda 2-0 gibi net bir skorla yendik. Hem Bursa’mızın hem de İnegöl’ümüzün reklamını en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz. Size de çok teşekkür ediyorum. Bizi hiç bir zaman hem maddi hem de manevi desteksiz bırakmadınız. Bu kadar yoğun olmanıza rağmen maçımıza da geldiniz. Bizlere cesaret verdiniz. Ben bu vesile ile bize destek veren işadamlarımıza ve esnaflarımıza da teşekkür ediyorum. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1310 kez okundu.
Bursa Haberleri - 2:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.