Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

İNEGÖLSPOR’DA EREZSARI DÖNEMİ

Saat 20:00’da Sani Konukoğlu konferans salonunda gerçekleşen İnegölspor olağan genel kurul kongresi sona erdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede Divan Kurulu Başkanı Varol Sarıları’ın başkanlığında Yönetim Kuluru Faaliyet Raporu, Denetleme kurulu raporu, Tahmini bütçenin görüşülmesi oy birliği ile ibra edilirken İnegölspor’da kongreye tek liste ile giren Erezsarı ve yönetimi, açık oylama usulü […]
GENEL - Mayıs 24, 2016 6:38 pm A A

Saat 20:00’da Sani Konukoğlu konferans salonunda gerçekleşen İnegölspor olağan genel kurul kongresi sona erdi.

DSC_1027

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede Divan Kurulu Başkanı Varol Sarıları’ın başkanlığında Yönetim Kuluru Faaliyet Raporu, Denetleme kurulu raporu, Tahmini bütçenin görüşülmesi oy birliği ile ibra edilirken İnegölspor’da kongreye tek liste ile giren Erezsarı ve yönetimi, açık oylama usulü ile 2016-2017 sezonu başkanı seçildi.

DSC_1040

BAŞKANLAR GELİP GEÇİCİDİR

Kongrede veda konuşmasını yapan Eşref Güç,”Sevgili Divanımız, sevgili protokolümüz, sevgili cefakar taraftarımız hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. 204-2015 sezonunda sizlerin sayesinde başkan olarak buralara geldik. Final yaşadık, fakat olmadı. Yeni yönetim kurulumuza başarılar diliyorum. Ben sözü fazla uzatmadan hepinize teşekkür ediyorum hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Bu görevi herkes üstleniyor. Başkanlar gelip geçicidir gerçek olan İnegölspor’dur. İnşallah bizden sonraki yönetici arkadaşlarımıza İnegölspor’un hak ettiği yerde olmasını sağlar hepinize tekrardan teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

DSC_1063

BU TAKIM HEPİMİZİN

Kongrede seçilmesinin ardından konuşma yapan Erezsarı, ”Sayın Divan şuan aramızda bulunmayan Alinur Aktaş, bizleri yalnız bırakmayan başkanlarımız ve taraftarımız. hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum hoş geldiniz. Kongremizin İnegölspor’a hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şehrimizdeki sanayicilerin, iş adamlarının havasını soludukları bu şehrin tek takımı olan İnegölspor’u yalnız bırakmayacaklarından eminim. Bu takım hepimizin gelin el birliği ile bu takımı hak ettiği yere götürelim. Tribünleri dolduralım. Tekrardan bu gecede bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BELEDİYE BAŞKANI AKTAŞ KONGREDE YOKTU

İnegölspor olağan kongresinde Belediye Başkan Yardımcıları Eşref Yiğit ve Adil Kansu  bulunurken Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın yokluğu gözlerden kaçmadı. İş yoğunluğunun çok olduğu için Divan Kurulu’na okunması için not bırakan Aktaş, ”İnegölspor olağan kongresine yoğun programlardan dolayı teşrif edemedim seçilecek yeni yönetime başarılar dilerim.” sözlerini iletti.

DSC_1088

 

İŞTE EREZSARI’NIN LİSTESİ;

Mehmet Döngel, Deniz Erdem, Mahmut Durmuş, Adnan Oran, Erkan Uysal, Çetin Yalınız, Serdar Yiğit, Serhat Kılınç, Metin Ungan, Volkan Kaplan, Hüseyin Kurt, Serdar Nalcı, Cemal Aktürk, Serdar Yentürk, Nurettin Aydemir, Osman Yavuz,

Yedekler: Zekai Süner, Mehmet Özdamar, Nurettin Kaplan, Yalçın Menteş, Gökhan Emre, Ali Ezim

Bu haber 1020 kez okundu.
GENEL - 6:38 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.