İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

06 Aralık 16:57 Cama Suriye’li yumruk atıp hastanelik oldu !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

İnegölspor’da flaş gelişme !

Giriş : 31.10.2023 10:08 - Güncellenme : 31.10.2023 10:08

Ligde yakaladığı başarı ile galibiyet serisini 3 maça çıkaran İnegölspor’da isim sponsorluğu ile ilgili arayışlar devam ediyor.

İsim sponsorluğu ile ilgili girişimlerini ve arayışlarını sürdüren İnegölspor Başkanı Osman Sevim’e en büyük destek Belediye Başkanı Alper Taban’dan geldi.

Dün gerçekleştirilen 2. OSB Yönetim Kurulu toplantısında İnegölspor’un isim sponsorluğunun İnegöl Mobilyası İnegölspor olması noktasında teklifte bulunan ve yapılacak bu isim değişikliği ile birlikte İnegölspor’a bir kaynak yaratılması noktasında destek çağrısı yapan Alper Taban’a 2. OSB yönetim kurulu üyelerinin de olumlu yaklaştığı  İnegölspor’un isminin İnegöl Mobilyası İnegölspor ismi olarak değiştirilmesi ve bunun karşılığında 10 milyon liradan fazla bir kaynakla İnegölspor’a destek verilmesi noktasında görüş birliğine varıldığı ifade edildi.

Konunun İnegölspor yönetimi ile görüşülerek en kısa zamanda isim değişikliği ile birlikte İnegölspor adının İnegöl Mobilyası İnegölspor olarak değiştirilerek İnegölspor’a büyük maddi destek sağlanacağı açıklandı.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER