Parçalı bulutlu
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

İNEGÖLSPOR’DA FLAŞ GELİŞME

Yarın saat 20:00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda yapılacak olan kongrede Timur Erezsarı tek liste ile seçime gidiyor. Tek liste ile seçime giden Timur Erezsarı’nın listesi, seçilmesi halinde teknik menajer olarak İnegöl’lü isim yani İsmail Güldüren ile çalışması bekleniyor.     İSMAİL GÜLDÜREN KİMDİR? İsmail Güldüren önceki yıllarda İnegölspor’da bir süre teknik menajerlik yapmıştır. 2013-2014 sezonunda Mehmet […]
GENEL - Mayıs 23, 2016 4:42 pm A A

Yarın saat 20:00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda yapılacak olan kongrede Timur Erezsarı tek liste ile seçime gidiyor.

Tek liste ile seçime giden Timur Erezsarı’nın listesi, seçilmesi halinde teknik menajer olarak İnegöl’lü isim yani İsmail Güldüren ile çalışması bekleniyor.

İsmail Güldüren

 

 

İSMAİL GÜLDÜREN KİMDİR?

İsmail Güldüren önceki yıllarda İnegölspor’da bir süre teknik menajerlik yapmıştır. 2013-2014 sezonunda Mehmet Bulut ile sözleşmeyi fesih eden İnegölspor, o dönemde teknik direktörlük koltuğunu İsmail Güldüren’e bırakmıştı.

Bu haber 1010 kez okundu.
GENEL - 4:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Türkiye Daha Fazla Suriye’li Almalı
  Skandal Çağrı Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi’den geldi.
 • 02
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 03
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 04
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 05
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.