seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

İnegölspor’da kongre tarihi belli oldu !

Bordo Beyazlı ekip İnegölspor’da kongre hazırlıkları başladı. Mayıs ayında yapılacak olan olağan kongre tarihi belli oldu.
GENEL - Nisan 27, 2022 12:29 pm A A

Play-Off umutlarını haftalar önce kaybeden İnegölspor, olağan kongreye gidiyor. Bordo Beyazlı temsilcimiz İnegölspor’un olağan kongresinin ilki 7 mayıs tarihinde yapılacağı öğrenildi.

Kulüp tarafından yapılan resmi açıklamada, ilk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikincisi ise 14 mayıs cumartesi akşamı yapılması planlanıyor.

Öte yandan en çok merak edilen sorulardan biri ise mevcut Başkan Kani Ademoğlu ve yönetim kurulunun görevlerine devam edip etmeyeceği sorusu.

Yönetim kurulundaki birçok isim haftalar önce kongre sonrasında göreve devam etmeyeceklerini açıklamıştı. Uzun süredir devam edip etmeme noktasında kararsız olan Kani Ademoğlu’nun son kararını verdiği ve onun da yönetim kurulundaki arkadaşları gibi bir karar alarak yapılacak olağan kongrede aday olmayacağını yakın çevresini açıkladığı ifade ediliyor.

Kulislerde ise başkanlık için Cebrail Kemer ismi ön plana çıkıyor. Özellikle sezonun ikinci yarısından itibaren 3 ligde ve bal Ligi’nde birçok maç ve futbolcu takip ettiği bilinen Cebrail Kemer’in bu noktada yapılacak kongrede listesinin de hazır olduğu tamamı ile Kani Ademoğlu’nun vereceği kararı beklediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.


Bu haber 360 kez okundu.
GENEL - 12:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ