Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

İnegölspor’da moraller yerinde

İnegölspor geçtiğimiz gün deplasmanda 1-1 berabere kaldığı Pendikspor maçının ardından İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri maça ilişkin değerlendirmede bulundular.
GENEL - Kasım 11, 2019 4:35 pm A A

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, Futbol Şube Sorumlusu Sebahattin Ablak ve Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları Pendikspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

DEPLASMANDA ALINAN 1 PUANDA İYİDİR

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Maça gol yiyerek başlıyorsunuz ama ona rağmen oyunun kontrolü bizde. Yine üzülerek söylüyorum kazanmayı çok istediğimiz ve hak ettiğimiz bir maçtı. Ama üretkenlikte biraz yine sıkıntılarımız var. 2.Bölgeden 3. Bölgeye geçerkenki, ayağa oynamaları yapamadık. Pozisyon üretmedeki sıkıntıları giderdiğimiz zaman daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Sonuçta deplasmanda alınan 1 puanda iyidir. Önümüzdeki hafta sahamızda oynayacağımız BAK Spor maçına bakacağız artık.”

GÜZEL OYNADIK AMA ŞANSIZDIK DİYELİM

Futbol Şube Sorumlusu Sebahattin Ablak, yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Pendik iyi takım. Biz bunun bilincindeydik. Zor bir deplasman. Seyircisiz  geldik. Bilindiği gibi seyirci yasağı vardı. Güzel oynadık ama şansızdık diyelim. İnşallah önümüzdeki maçlarda bunu telafi edeceğiz. 1 puanda bizim için baktığın zaman iyi.”

GALİBİYETİ KAÇIRAN TARAF BİZ OLDUK

İnegölspor Genel Kaptanı Şaban Gümüş, yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Galibiyeti kaçıran taraf biz olduk. Önemli olan buradan 1 puan almak. Oda çok güzel bir şey. Keşke 3 puanı alabilseydik. Buda güzel. 1 puan 1 puandır diyelim, önümüzdeki haftalara bakalım.”,

ÜSTÜNE KOYARAK DEVAM EDİYORUZ

İnegölspor Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”Öncelikle kaybetmeme geleneğimiz oluşmaya başlıyor. Pendik deplasmanından alınan 1 puan gerçekten önemli bir puan. Oyuncularımızı mücadelelerinden dolayı kutluyoruz. Seyircimizden yoksun olmamıza rağmen saha içerisinde gerçekten çok iyi mücadele verdiler. Ayak basmadık yer bırakmadılar. Zor bir deplasmanda olmamıza rağmen galibiyeti kaçırdığımıza inanıyorum. Oyunumuzun üstüne koyarak devam ediyoruz. Takımın oyununu gördünüz. Gayet keyifli gayet neşeli. Birde isteyen bir takım vardı sahada. Yavaş yavaş daha iyi olması için mücadele edeceğiz. Hep beraber kenetlenince bazı şeylerin yavaş yavaş önüne de geçiyoruz. Hayırlara vesile olacak inşallah. Bizlere verilen desteklerin devamını bekliyoruz. Destek İnegöl halkımızdan başarılar inşallah bizden. Bu arada bugüne kadar bizlere destek veren İnegölspor sevdalısı işadamlarımıza tekrar çok teşekkür ediyorum. Haftaya daha güzel sonuçlarla, ligi İnegölspor’a yakışan yerlerde bitireceğiz inşallah.”

Bu haber 840 kez okundu.
GENEL - 4:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.