15° Parçalı bulutlu
 • EURO 6.56
 • DOLAR 6.08

İnegölspor’da olağan kongreye gidiyor

İnegölspor yönetim kurulu olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı.
GENEL - Eylül 23, 2019 6:41 pm A A

İnegölspor Başkanı Eşref Güç yaptığı açıklamada, “2018-2019 sezonunda toplam 27 arkadaşımızla göreve talip olup İnegölspor’umuz için mücadelemizi gösterdik. Bu süre içerisinde yönetimimizden ayrılan arkadaşlarımız oldu. ayrılan arkadaşlarımızda iyi niyetli bir şekilde İnegölspor’umuza faydalı olmaya gayret ettiler. kendilerine sizin aracılığınızla tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. 2018-2019 sezon sonuna kadar mücadelemizi gösterdik. Kulübümüzde çalışan personelimize, alt yapı ekibimize, teknik ekibimize, İnegölspor’umuz için mücadele eden ter döken futbolcu kardeşlerimize kulübümüz adına leke getirmeyecek davranışlar sergiledik.

Biz yönetim olarak bu şekilde çalışırken camiamızın çevresinde ve kamuoyunda bizi yıpratmak için algı oluşturuldu. “Sezon sonunu getiremezler”, sezonu bitirdik.”Transfer yapamazlar, takım kuramazlar,kampa gidemezler,malzeme alamazlar, takıma lisans çıkaramazlar” gibi. Tüm bu algılara rağmen yönetici arkadaşlarımızın mücadelesiyle sezona başlangıç yaptık. Yapılan bu davranışların sadece yönetime yapılıyormuş gibi sığ düşüncelerle ilerleyip farkında olmadan inegölspor’umuza zarar verdiler. Kulübümüzün sportif başarısızlığının kaynağı oldular ve bunu da maddi kaygılara bağladılar. Bu sebeple yönetim kurulu olarak yapılan davranışların daha fazla İnegölspor’umuza zarar vermemesi için camiamızdan ve taraftarlarımızdan özür dileyerek olağanüstü kongre kararı almış bulunmaktayız. Kamuoyundan da bu davranışların sebebinin ne olduğunu kongre sürecinde görmelerini talep ediyoruz. İnegölspor bir markadır ve yönetimimiz olarak kongre sürecinde kulübümüzün başında yönetmeye devam edeceğiz. Kongrede de kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda çalışacağız. Kulübümüzü maddi ve manevi olarak destekleyen kurumlara, İnegöl’ün değerli esnafına ve taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kongremizin yönetim kurulu adına camia’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 dedi.

Bu haber 1640 kez okundu.
GENEL - 6:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Lise Öğrencileri “İnegöl’ü Tanıyorum” Bilgi Yarışmasında Ter Döktü
  İnegöl Belediyesi, 150. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Kent Konseyi Tarih Turizm ve Tanıtma Çalışma Grubu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ilçedeki tüm liseler arasında bilgi yarışması düzenledi. Ön elemesi yapılan yarışmada finale kalan 6 okul, bugün İnegöl ile ilgili bilgilerini yarıştırdı. Naire Çikayeva Ana
 • 02
  Gençler Söyledi, Büyükler Eğlendi
  İnegöl Belediyesi, Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesi, Yenice Rehabilitasyon Merkezi ve İnegöl Müftülüğü işbirliğinde hayata geçirilen “Birlikte Daha Mutluyuz” projesinin 5’inci buluşması Huzurevi’nde gerçekleştirildi. Öğrencilerin mini konseriyle süslenen programda, huzurevi sakinleri eğlenceli dakikalar yaşadı.
 • 03
  İnegöl’de intihar girişimi
  Alınan bilgilere göre olay Ahmet Türkel Çevre yolu üzerinde bulunan bir inşatta meydana geldi. Çatıya çıkarak intihar etmek isteyen bir şahsı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İsminin Orhan T. olduğu öğrenilen şahsın kız arkadaşından ayrıldığı için intihara kalkıştığı öğrenildi. Gelen ekipler uzun süre şahsı ikna etmek için büyük uğraşlar verdi. Polislerin genci kız arkadaşıyla görüştüreceğini söylemesi üzerine ikna olan Orhan T çatıdan aşağı indirildi. Orhan T daha sonra ambulansla hastane götürüldü. Aynı şahıs iki gün önce aynı yerde intihara kalkışmış polis ekipleri yine şahsı ikna ederek indirmişti. Olayla ilgili soruşturma ise sürdürülüyor.
 • 04
  Ak Parti İlçe Başkanı Kim Olacak ?
  AK Parti İnegöl İlçe Başkanlığı için geri sayım devam ediyor.
 • 05
  İnegöl’de dehşet veren olay!
  Huzur mahallesi taş ocakları yakınlarında meydana gelen olayda traktörün arıza yapması sonucu kontrolden çıkıp önce sürücünün üzerinden geçti ardından yoldan çıkarak karşı tarlaya geçip elektrik direğine çarparak durdu.