17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

İnegölspor’da Şok Gelişmeler

İnegölspor yönetiminin son zamanlarda yaşamış olduğu ekonomik krizi aşamadığı ve pazartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı alınabileceği iddia edildi.
GENEL - Eylül 21, 2019 6:49 pm A A

Bir yöneticinin kendine ait sosyal medya hesabından son deplasmanı ima ederek istifa yada olağan üstü kongre mesajı verdiği iddia edildi.

İnegölspor’da maddi kriz yöneticiler tarafından dillendirilmesede , İnegölspor’a yakin çevreler krizin kapıda olduğu ve İnegölspor’da kongrenin kaçınılmaz hale geldiği iddiaları konuşulmaya başlandı.


Bu haber 2200 kez okundu.
GENEL - 6:49 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.