Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

İnegölspor’da tarihi başarının ardından moraller yerinde

İnegölspor Başkan Yardımcısı Nahit Eren, Genel Kaptan Semih Peşin, Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, Teknik Direktörü Murat Yoldaş deplasmanda 2-0 mağlup ettikleri Manisa Futbol Kulübü maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
GENEL - Aralık 9, 2019 7:10 pm A A

İnegölspor Başkan Yardımcısı Nahit Eren, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”Allah’a hamdolsun. Söylemiştim “İnşallah bu maçı alacağız” diye. Öyle heyecanlıyım ki, dünden beri neler düşünüyoruz. Kafamızdan neler çeviriyoruz. Öyle yapıyoruz böyle yapıyoruz. Maçı alacağımıza inandık ve aldık. Çok mutluyum. Galibiyette emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum.”

HERKES YÜREĞİNİ ORTAYA KOYUYOR

Genel Kaptan Semih Peşin, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”Bu maça çok iyi hazırlanmıştık. Biz birlik olduğumuz zaman her şey oluyor. İnegöl halkı bize güvendiği sürece her zorluğun üzerinden geleceğimizi söylemiştik. Hem mali açıdan hem sportif açıdan başarılara koşacağımızı söylemiştik. Allah nasip ederse, bundan sonra kimse bize ne olduğumuzu ve ne olacağımızı söyleyemeyecek. Bize onlardan mı medet undunuz bunlardan mı medet umdunuz diye sözler söyleyemeyecekler. Biz İnegölspor’uz, biz çok iyi yerlere geleceğiz. Buradan İnegöl halkına söz veriyoruz. Sadece bize inansınlar bize güvensinler. Herkes yüreğini ortaya koyuyor. Biz İnegöl halkından, STK’lardan sadece destek bekliyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar. Biz hep beraber başarıya koşacağız inşallah.”

İNEGÖLLÜLER BAYRAKLARI HAZIRLASIN

Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi:”Manisa’yı sahasında deplasmanı yaşatan kıymetli İnegölspor taraftarlarına öncelikle çok teşekkür ediyorum. Buraya 3-4 otobüs gelerek bizleri yalnız bırakmadılar. İnegölspor bu. Biz inandığımız zaman istediğimiz zaman nelere kadir olabileceğimizi aslında bugün sahada gösterdik. Herkese çok teşekkür ediyorum. Büyük bir mutluluk. Yani namaglup lideri sahasında yenmek gerçekten çok ciddi başarı. Hocalarıma, futbolcularıma, bizi yalnız bırakmayanlara çok teşekkür ediyorum. İnegölspor daha iyi yerlere gelecek. Herkese göstereceğiz inşallah. İnegöllüler bayrakları hazırlasın. İnegölspor geliyor.”

OYUNCULARIMI ÇOK TEBRİK EDİYORUM

Teknik Direktör Murat Yoldaş, maçın ardından yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Sistemin oturması baya bir zaman alıyor. Yani oyun içerisine baktığımız zaman çok sistemli, bloklar arasında çok boşluk bırakmadan, oyunu daraltarak, hızlı oyuncularımızla bugün arka tarafta yakalayacağımız boşlukları değerlendirmeye çalıştık. Nitekim öylede oldu. Ama onun ötesinde ben oyuncularımı çok tebrik ediyorum. Çok güzel bir mücadele vardı. Yavaş yavaş daha iyi konuma geldik. Devreyi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Oyuncularımı tekrar tebrik ediyorum.”

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1330 kez okundu.
GENEL - 7:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.