28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

İNEGÖLSPOR’LA BİR BÜTÜNÜZ

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, İnegölspor’un başlatmış olduğu “Formanı al, takımına destek ol” kampanyasına 10 forma ile destek verdi. Başkan Metin Anıl, İnegölspor’la bir bütün olduklarını söyledi.   İnegölspor Basın Sözcüsü Emrah Erim, Mali As Başkan Oktay Can ile Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Bülent Tanrıkulu, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek destekten dolayı […]
Spor - Mart 4, 2015 8:48 am A A

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, İnegölspor’un başlatmış olduğu “Formanı al, takımına destek ol” kampanyasına 10 forma ile destek verdi. Başkan Metin Anıl, İnegölspor’la bir bütün olduklarını söyledi.

 

İnegölspor Basın Sözcüsü Emrah Erim, Mali As Başkan Oktay Can ile Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Bülent Tanrıkulu, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek destekten dolayı teşekkürlerini sundular.

 

İNEGÖLSPOR’LA BİR BÜTÜNÜZ

Ziyarette söz alan İTSO Başkanı Metin Anıl, İnegölspor’a şampiyonluk yolunda tam destek verdiklerini belirterek, “İnegölspor yöneticisi arkadaşlarımız bugün Ticaret Sanayi Odamızı ziyarete geldiler. Çok memnun olduk. Bu arkadaşlarımız aynı zamanda odamızın meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyesi. Burada şu çıkıyor, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasıyla İnegölspor bir bütün. Bir kampanya başlatmışlar. Bu kampanya İnegölspor formalarının satışı kampanyası. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak, yönetim kurulu olarak, meclis olarak bu kampanyaya tam destek veriyoruz. Üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Önemli olan burada İnegölspor’umuzun başarısı. Bu yıl ki süreçte zor haftalar geçirmemize rağmen şampiyonluk iddiamız hala devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda alınacak galibiyetlerle şampiyonluk yolunda İnegölspor emin adımlarla yürüyeceğine inancımız tamdır. Bu kampanya hayırlı ve uğurlu olsun. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası olarak, İnegölspor’a tam destek veriyoruz” dedi.

 

FORMALAR ÖĞRENCİLERE DAĞITILACAK

Verilen destekten dolayı İTSO Başkanı Anıl ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Basın Sözcüsü Emrah Erim ise, “Bugün İnegöl Ticaret ve Sanayi Odamızın Başkan ve yöneticilerini ziyaret ettik. Sağ olsunlar kendileri kulübümüz adına başlattığımız ‘Formanı al, takımına destek ol’ kampanyasına tam destek verdiler. Kampanya kapsamında 10 forma ücretini veren ancak formaları istemeyen kurum veya kişilerin aldıkları bu formaları ilkokul öğrencilerine dağıtılacak. Kampanyamıza gösterdikleri ilgiden dolayı yönetim kurulumuz adına tüm ilçe halkımıza teşekkür ediyor ve desteklerinin devamını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 


Bu haber 1330 kez okundu.
Spor - 8:48 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama