İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Aralık 18:33 İnegöllüler dikkat sarı uyarı yapıldı !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

İnegölspor’lu yöneticiden zehir zemberek sözler !

Giriş : 13.11.2023 18:52 - Güncellenme : 13.11.2023 19:00

İnegölspor dün kendi sahasında ağırladığı Uşakspor’u güzel futbol ve bol pozisyonlu bir maçtan sonra 2 – 0 yendi. İnegöl’de maçtan çok İnegölspor yöneticisi Taner Güven’in açıklamaları damga vurdu. 

İnegölspor Yönetim Kurulu üyesi Taner Güven maç sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. ” Başkanım , bide seni yalnız bırakmasalar sen daha neler yapacaksın neler. Kamera önünde destek vereceğiz diyen büyüklerimiz ve şirket sahipleri artık verdikleri sözleri yerine getirmesi lazım. Yapmayacaklarsa bizde başta  sen ve biz yönetim kurulu olarak gerekeni yapmalıyız. Biz bir aileyiz diyor herkes yanımıza gelenler , toplantıdan sonra aileyi unutup gidiyorlar. Artık gerçekten ben bile diyorum ki biz nelerle uğraşıyoruz, Ailemizden Uzak kalıyoruz,  maçlara gelince … değer mi ? Elbette değer ama yıprandık hepimiz, destek gelmeyecekse eğer , hep beraber oturup sağlıklı bir karar vermemiz gerekiyor artık Başkanım… ” dedi.

İnegöl’de geçtiğimiz hafta İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın çağrısı üzerine İnegölspor Başkanı Osman Sevim , Ak Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman , Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş , İnegöl Ticaret Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan , Mobiliyum , İmotim , Mobilimo  Başkanları bir destek toplantısı yapmış , ancak bu toplantıdan oda ve dernek başkanlarının olumsuz tavırları nedeniyle bir sonuç alınamamıştı.

Taner Güven’in bu açıklama ile destek vermekten uzak duran , kaçak oynayan yöneticileri hedef aldığı ve söylemlerin önümüzdeki günlerde direk isim ve adres verilerek yapılacağı açıklandı.

 

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER