seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İnegöl’ü 23 nisan coşkusu saracak !

İnegöl Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir hazırlık yapıyor. 2 gün sürecek çocuk şenliği ile çocuklar unutulmaz bir bayram yaşayacak.
GENEL - Nisan 21, 2022 1:04 pm A A

Özel günlere yönelik yaptığı programlarla her yaştan bireye hitap edecek organizasyonlar düzenleyen İnegöl Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için de özel bir hazırlık içerisinde. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olan 23 Nisan’da 2 gün sürecek çocuk şenliği düzenleyecek.

23 Nisan 2022 Cumartesi günü Hikmet Şahin Kültürparkında, 24 Nisan Pazar günü ise Alanyurt Yunus Emre Spor Kompleksinde 12.00-18.00 arasında yapılacak 23 Nisan Çocuk Şenliğinde; ikramlar, hediyeler, yarışmalar, balon park etkinlikleri, oyun parkurları ve 12D sinema gösterisi yer alacak. Gün boyu sürecek etkinliklerle, çocuklar unutulmaz bir 23 Nisan yaşayacak.

HAYDİ ÇOCUKLAR BAYRAMA

Belediye Başkanı Alper Taban, Çocuk Şenliğine ilişkin bir açıklama yaparak tüm çocukları kutlamalara davet etti. Başkan Taban, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın sadece resmi törenlerle sınırlı kalmayacağı, baharın güneşli günlerinde çocuklarımızın da bu heyecanı doyasıya yaşayacağı bir Çocuk Şenliği düzenleyeceğiz. 2 gün sürecek şenlikte evlatlarımızın keyifli anlar yaşaması, doya doya bayramlarını kutlamaları adına hazırlıklarımızı tamamladık. Cumartesi günü Hikmet Şahin Kültür Parkına, Pazar günü ise Alanyurt Yunus Emre Spor Kompleksine tüm çocuklarımızı ebeveynleriyle birlikte bekliyoruz” dedi.


Bu haber 290 kez okundu.
GENEL - 1:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.