Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

İnegöl’ü ağır koku sardı!

Son günlerde İnegöl’ü rahatsız edici kötü koku şikayetleri yeniden gelmeye başladı. Çevre yolu ve merkezde yayılan kokunun sebebi ise belli değil.
3. Sayfa - Giriş : 19.08.2022 23:40 - Güncellenme : 19.08.2022 23:40 A A

İnegöl’de daha önce de yaşanan kötü koku şikayetleri son günlerde de baş göstermeye başladı. Özellikle Bursa Ankara Karayolu üzerinde başlayan koku, Ahmet Türkel Çevre Yolu ve ilçenin merkezinde de rahatsız edici bir şekilde hissedilmeye başladı.

SEBEBİ BELLİ DEĞİL
İnegöl’ün merkezinde de ağır bir şekilde hissedilen kötü kokunun nedeni belli olmazken vatandaşlar yaşanan bu durum ile alakalı çözüm bekliyor.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 1940 kez okundu.
3. Sayfa - 11:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  En düşük emekli maaşı 7 bin 500 lira oldu
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “En düşük emekli maaşı 7 bin 500 olacak. 5 bin 500 TL olan emekli aylığını 2 bin TL artırıyoruz.” dedi.
 • 02
  Semih Gülerer’den Uğurdağ’a ziyaret
  AK Parti Bursa 2. Bölge milletvekili aday adayı Semih Gülerer İnegöl Ticaret Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ’ı makamında ziyaret etti.
 • 03
  Fikirler yarışıyor, Bursa kazanıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, iklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele konusunda yeni fikirler üretilmesi ve projeler geliştirilmesi amacıyla toplam 105 bin TL ödüllü, fikir yarışması düzenliyor. Yarışmanın tanıtım toplantısında konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, su, çevre, doğa ve iklim değişikliğinin siyaset üstü kavramlar olduğunu belirterek, “Yaşadığımız şehrin hepimize ait olduğunu, dolayısıyla da hep beraber sahip çıkmamız gerektiğini hatırlatmak istiyorum” dedi.
 • 04
  İlk Teravih namazı bu akşam kılınacak !
  11 ayın sultanı Ramazan’ın gelmesi ile birlikte birçok Müslüman tarafından Bugün ilk teravih saat kaçta? Sorusu araştırılmakta. İlk teravih bu akşam kılınacak ve İlk oruç ise yarın tutulacak. Peki, Bugün ilk teravih saat kaçta? Bugün ilk teravih saat kaçta kılınacak? Ramazan ayı teravih namazı saati!
 • 05
  İYİ Parti’li Yavuz Ağıralioğlu’ndan zehir zemberek sözler!
  İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu, aday belirleme sürecinde yaşanan kavgalar sonrasında İyi Parti’ye yönelik tepkilere ve HDP-Kemal Kılıçdaroğlu ilişkisini yerden yere vurdu. Kaynak: İYİ Parti’li Yavuz Ağıralioğlu’ndan zehir zemberek sözler! HDP ve Kılıçdaroğlu ilişkisini yerden yere vurdu
resim yükle
resim yükle