18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

İNEGÖL’ÜN İL OLMASINA DESTEK VERİRİZ

CHP Genel Başkan Yardımcıları,  Bursa Milletvekilleri ve parti üyeleriyle birlikte dün İnegöl’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilk olarak Mobiliyum AVM’yi gezdi. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kılıçdaroğlu’nu karşılayan Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı T.Timur Han, AVM hakkında bilgiler verdi. Mobiliyum AVM çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “İnegöllü işadamlarının ne mucizeler yarattığını burada […]
GENEL - Ekim 13, 2016 12:45 pm A A

CHP Genel Başkan Yardımcıları,  Bursa Milletvekilleri ve parti üyeleriyle birlikte dün İnegöl’e gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilk olarak Mobiliyum AVM’yi gezdi. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kılıçdaroğlu’nu karşılayan Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı T.Timur Han, AVM hakkında bilgiler verdi.

Mobiliyum AVM çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “İnegöllü işadamlarının ne mucizeler yarattığını burada gördük aslında. Olağanüstü güzel bir mekan. Son derece albenisi yüksek bir mekan. Buraya gelip gezen yurttaşlar ticaret yapmak isterler. Burayı gelip, görecekler. Türk işadamının yaratıcı zekası, çalışkanlığını ve özverisini burada görmek mümkün. Bunu gerçekten büyük bir samimiyetle ifade ediyorum. Hiçbir yerden kredi almadan, kendi öz kaynaklarıyla ve dayanışma ruhu içinde böyle bir eserin meydana getirilmesi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olarak bana göre önemli. Çalışan, üreten herkese yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

DESTEK VERİRİZ

İnegöl’ün il olması konusunun sorulması üzere Kılıçdaroğlu, “Bana göre hiçbir sakıncası yok. Destek veririz” diye konuştu.

HELE BİR GELSİN GÖRELİM

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım’ın, “Başkanlık sistemini meclise getireceğiz” açıklamasının sorulmasını ise, “Hele bir gelsin görelim” şeklinde cevapladı.

Açıklamanın ardından Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, Angelacoma Hotel’deki toplantıya geçti.

Bu haber 1290 kez okundu.
GENEL - 12:45 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.