İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

06 Aralık 16:30 ALTYAPI OYUNCULARIMIZA SÜPER LİG DEVLERİNDEN KANCA!

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Instagram’dan yeni özellik

Giriş : 24.10.2023 14:50 - Güncellenme : 24.10.2023 14:50

Instagram başkanı Adam Mosseri’nin yaptığı açıklamaya göre, Instagram’ın yalnızca Meta Verified kullanıcılarının paylaşımlarının görülmesini sağlayan yeni bir ana sayfa akış seçeneğini test ettiğini duyurdu.

Mosseri, yayın kanalında “Bunu insanlar için yeni bir kontrol ve işletmeler ile içerik oluşturucuların keşfedilmesi için bir yol olarak geliştiriyoruz” diye yazdı.

Yeni Meta Verified seçeneği, uygulamanın üst kısmındaki Instagram logosuna dokunulduğunda “Takip Edilenler” ve “Favoriler” altında bir seçenek olarak görülecek.

Onaylı hesapların öne çıkması, insanlara Instagram akışında daha belirgin bir şekilde görünmeyi denemek için yeni bir yol sunduğundan, web’de 11.99 dolar veya mobil uygulamada 14.99 dolar olan Meta Verified için ödeme yapmaya teşvik etmek istiyor olabilir.

Bu yılın başlarında Meta, Instagram ve Facebook için abonelerine mavi doğrulama onay işareti, daha iyi müşteri desteği ve kimliğe bürünmeye karşı koruma gibi özellikler sağlayan Meta Verified programını tanıttı.

Şirket ilk olarak Avustralya ve Yeni Zelanda’da test etmeye başladı, bir ay sonra ABD’ye getirdi ve Eylül ayında Meta Verified’ın işletme hesapları için kullanılabilir olacağını duyurdu.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER