seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İplik Üretim Firması 60 Personel Alacak

İş arayan ve işvereni buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Göliplik iplik üretim firmasının bay-bayan 60 personel alımı yapacağını duyurdu.
GENEL - Nisan 11, 2022 1:57 pm A A

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, iplik üretim fabrikası için 60 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

GÖLİPLİK 60 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdüren Göliplik firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Göliplik firması; iplik üretim bölümünde çalışmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Firmada çalışmak üzere; 18-45 yaş arası 40 kadın iplik üretim işçisi ile 20 erkek iplik üretim işçisi alımı yapılacak. Üretimde vardiyalı sistemde ve ayakta çalışabilecek personel alımı yapılacağı ifade edilirken, çalışanların çocukları için kreş imkanının sağlandığı firmada ikramiye ve sosyal yardımlar da mevcut. Başvurular 13 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”


Bu haber 570 kez okundu.
GENEL - 1:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihi projede son engel de ortadan kalkıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi alanında kalan son bina olan alışveriş merkezine ait binanın yıkımına da başlandı.
 • 02
  PATATESİN FİYATI CEP YAKIYOR !
  Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) fiyat değişimlerini izlediği marketlerdeki gıda maddelerinde son bir yıl içerisinde 2-3 kat fiyat artışı gözlendi.
 • 03
  ALİ YALÇINDAN FLAŞ AÇIKLAMA!
  Türkiye’de sığınmacı sorunu ve kaçaklar siyaset gündeminde ilk sırada yer alıyor. Tartışmalar sürerken Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’dan ilginç bir açıklama geldi.
 • 04
  Erdoğan’dan 0,99 faizli konut kredisi müjdesi geldi
  Bugün gerçekleşen kabine toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ilk kez konut alacak vatandaşlar 0,99 faizli konut kredisi verileceğinin müjdesini verdi.
 • 05
  Asgari ücrete ikinci zam yapılacak mı?
  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Cevdet Yılmaz, asgari ücrete ikinci zam konusunda açıklamalarda bulundu.