seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İsko 100 Personel Alacak !

İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren İSKO tekstil fabrikasının 100 erkek personel alımı yapacağını duyurdu.
GENEL - Ocak 10, 2022 11:19 am A A

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, İSKO firması için 100 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

İSKO 100 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren İSKO tekstil firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan İSKO firması; üretim alanında konfeksiyon işçisi olarak 18-38 yaş aralığında 100 erkek personel alımı yapacağını duyurdu. Ayrıca işyerinde sendika ve toplu iş sözleşmesi bulunduğu, alımların da şirket kadrosuna yapılacağı ifade edildi. Başvurular 12 Ocak Çarşamba günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 11:19 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İsko 100 Personel Alacak !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren İSKO tekstil fabrikasının 100 erkek personel alımı yapacağını duyurdu.
 • 02
  Katliam gibi kaza !
  Çanakkale’nin Biga ilçesinde meydana gelen kazada tır ile çarpışan otomobil2de bulunan 5 kişi feci şekilde can verdi.
 • 03
  İşsizlik rakamları açıklandı !
  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2021 Kasım ayına ilişkin işsizlik rakamlarını açıkladı. Buna göre işsizlik kasımda yüzde 11,2 seviyesinde gerçekleşti. İşsiz sayısı 39 bin kişi artarak 3 milyon 777 bin kişiye çıktı.
 • 04
  3 Gündür Haber Alınamıyor!
  Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yaşayan Mahmut Yardım’dan 3 gündür haber alınamıyor.
 • 05
  İnegöllüler dikkat geliyor !
  Meteoroloji İnegöl için yeni hafta hava tahmin raporunu açıkladı. Buna göre ilçemizde iki gün kar yağışı bekleniyor.