seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

İslam Memiş uyardı !

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın yatırımcılarına dikkat çeken bir uyarıda bulundu.
EKONOMİ - Mayıs 14, 2022 11:11 pm A A

Youtube kanalında piyasalarda yaşanabilecek gelişmeler hakkında değerlendirme yapan İslam Memiş ABD Merkez Bankası Fed tarafından silkeleme operasyonu yapıldığını öne sürdü.

MEMİŞ’TEN KRİTİK UYARI
Altının ons aralığı için 1830-1930 doları işaret eden İslam Memiş, “Bu bant aralığında kalmaya devam ediyor. 1830 dolar seviyesi dün kırıldı. Ons altında düşüşlerin devam etmesi için en az iki gün üst üste bu seviyenin altında kapanış gerçekleştirmesi lazım. 900 liranın altına sarkmayan bir gram altın var. Gram altının kurtarıcısı dolar kuru oldu. Dolar yüksek olduğu için gram tarafında düşüşler görmedik. Ekranlarda 906 lira görseniz de şu anda Kapalıçarşı piyasasında gram altın 925 lira. Yani 906 liraya gram altın piyasada yok. O yüzden alım satım arasındaki yanılgıyı rafa kaldırıp buna alışmanız gerekiyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.

BÜYÜK BİR OPERASYON İÇİNDEYİZ
“Dolardaki değer artışının yıl sonuna kadar devam edeceğini tahmin ediyoruz. Doların karşısındaki tüm yatırım araçları şu anda ezme politikası ile insanların varlıklarını çalıyorlar” diyen İslam Memiş şunları dile getirdi:

“Çok büyük bir operasyonun içerisindeyiz bu hafta. O yüzden tuzaklara karşı duruşunuzu bozmayın. Dünyada yükselen bir enflasyon var. Merkez bankaları köşeye sıkıştı. Küresel finans sistemi çöktü. Sistem çöktüğü için de insanların elinden varlıklarını alıyorlar. Lütfen varlıklarınıza sahip çıkın.”


Bu haber 10 kez okundu.
EKONOMİ - 11:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İslam Memiş uyardı !
  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın yatırımcılarına dikkat çeken bir uyarıda bulundu.
 • 02
  Kemal Torun’dan Çiftçiler Günü Mesajı
  Ak Parti iktidarından önce dünyada, tarımsal üretimde kendine yeterli olan yedi ülkeden birinin Türkiye olduğunu ifade eden CHP ilçe başkanı Kemal Torun, bugün ithal edilen ürünler ile beslenir duruma geldik dedi.
 • 03
  İnegölspor kongresi ertelendi !
  İnegölspor’da Olağan Genel Kurulu, yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelendi.
 • 04
  107 yıl sonra aynı ruhla Çanakkale’deyiz
  Çanakkale savaşlarında en fazla şehit veren Bursa, zaferin 107. yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen Kireçtepe Jandarma Şehitliği’nde kahraman ecdada vefa için tek yürek oldu.
 • 05
  14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Kutlandı !
  14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü, İnegöl Belediyesi ile İnegöl Ziraat Odası iş birliğinde düzenlenen programla kutlandı. Belediye Başkanı Alper Taban, yeni ürün üretimine önem verilmesi gerektiğine dikkat çekti.