17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

İstanbul’da deprem! İnegöl’de hissedildi

Son dakika haberine göre; İstanbul’da şiddetli bir deprem meydana geldi. Depremin ardından İstanbul ve Bursa genelinde okullar tatil edildi.
GENEL - Eylül 26, 2019 2:11 pm A A

10-15 saniye süren depremin şiddeti Kandilli’den alınan veriye 5.7 olarak açıklandı. İstanbul’da sabah saatlerinde de 3.6 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

İstanbul’da şiddetli bir deprem yaşandı. Deprem 10-15 saniye sürdü.

İNEGÖL’DE HİSSEDİLDİ

İstanbul’da yaşanan deprem İnegöl’de de Yüksek derece de hissedildi. Herhangi bir yaralı olmazken telefon hatlarında kesinti meydana geldi.

OKULLAR TATİL EDİLDİ

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada:

“26/09/2019 (Bugün) İstanbul Silivri Merkezli olarak meydana gelen depremin Bursa’da da hissedilmesi nedeniyle öğrencilerimizde oluşan kaygının giderilmesi amacıyla Bursa’daki tüm okullar Bursa Valiliği kararıyla 26/09/2019 (bugün) saat 14.30 itibarıyla bir gün süreyle tatil edilmiştir.” denildi.


Bu haber 2820 kez okundu.
GENEL - 2:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.